Beschikbare informatie over deze foto

Landgoed De Tempel - Het houten tuinbeeld van een stroomgod uit de tuin van het landgoed, hier in een rek van het depot van museum Rotterdam. De beeldengroep dateert uit het begin van de 18e eeuw. De herkomst van de beeldengroep is onbekend maar is in idere geval niet voor De Tempel gemaakt.
Zie ook foto 15818.

Vastgelegde informatie over deze foto

Titel Lot alleen
Locatie Delftweg
Collectie ID 15827